Bambusová deka s kapucňou

Súvisiace produkty
37,00 €

Bambusová deka s kapucňou

Celoročná, priedušná deka s funkčnou kapucňou, v minimalistickej väzbe s pôvabnými bambulkami. Pletené z certifikovanej bambusovej priadze s prídavkom bavlny - certifikát OEKO-TEX standard 100 v triede I.

Perfektné pre jemnú pokožku kojencov a detí. Vďaka všitej kapucni je deka funkčná a vďaka svojim termoregulačným vlastnostiam je ideálna na celoročné pokrývanie dieťaťa. Deka vďaka svojim širokým vlastnostiam poslúži aj tým najnáročnejším deťom. Deka okrem svojej obvyklej funkcie môže slúžiť ako komplexný poťah na kočík, ochrana hlavy pred prievanom, poťah po kúpeli, zavinovačka na spánok.

Perfektná deka pre jemnú pokožku - absorbuje vlhkosť a udržuje ju ďalej od pokožky, má termoregulačné vlastnosti - udržuje tepelnú pohodu, zabraňuje prehriatiu. Chráni pred UV žiarením.

Deka s kapucňou je dokonalým zavŕšením každej výbavy, ktorá je v kočíku a postieľke nenahraditeľná. Perfektná ako darček pre budúcu matku. Vďaka veľkým rozmerom bude deka vhodná pre batoľatá aj predškolákov.

Veľkosť : 90x90 (+/- 7cm)

Zloženie : 50% bambus, 50% bavlna

Starostlivosť:

Doporučené jemné pranie v práčke na max. 30 stupňov  pomocou jemných prostriedkov, ktoré neobsahujú bielidlo ani chlór.

Nesušiť v sušičke,nežehliť. Sušička môže poškodiť vlákna. Odporúčame prať v ľanovom vrecku na pranie, aby ste zabránili vdychovaniu. Po vypraní by mala byť deka tvarovaná.