Bavlnená deka pre bábätká zo 100% organickej bavlny

Súvisiace produkty
33,00 €

Bavlnená deka pre bábätká zo 100% organickej bavlny


Celoročne mäkká a priedušná deka pre bábätká z organickej bavlny. Deka pre bábätká je ideálna pre citlivú pokožku dieťaťa. Organická bavlna sa vyznačuje vysokou absorpciou vlhkosti, vďaka svojej voľnej štruktúre udržuje vlhkosť preč od pokožky. Deka pre bábätká s ozdobnou prelamovanou väzbou je z oboch strán ukončená elegantnou dekoráciou. Organická bavlna sa pestuje bez použitia chemikálií, vďaka čomu je odolná a pevná. Bavlnená deka pre bábätká je nenahraditeľná účasť výbavy a je perfektná ako darček pre budúcu mamičku. Poslúži v postieľke, kočíku aj autosedačke. Vďaka veľkým rozmerom vydrží deka pre bábätká niekoľko rokov.

 

Rozmery: 80x100 (+/- 4cm)

 

 Zloženie: 100% organická bavlna

Dostupné farby: ecru, powder pink, light grey , béžová

Údržba:

Doporučené jemné pranie v práčke na max. 30 stupňov Celzia pomocou jemných prostriedkov, ktoré neobsahujú bielidlo a chlór. Deku pre bábätká nesušte na priamom slnku alebo v sušičke, max. 800 otáčok. Bavlnenú deku odporúčame prať v ľanovom vrecku na pranie, aby ste zabránili vdychovaniu. Na biele textílie nepoužívajte pracie prášky / kvapaliny, ktoré textílie bielia.

 

Bavlnené výrobky sú 100% prírodné a môžu sa lúpať, to nie je ich nevýhoda. Farby deky pre bábätká zobrazené na fotografii sa môžu líšiť v závislosti od nastavení monitora.