Masážna kefa

Súvisiace produkty
Skladom > 10 ks
15,00 €

Prírodná masážna kefa

Kvalitná ekologická kefa vyrobená z prírodného bukového dreva so štetinami z agáve  kaktusu a bavlnenou rukoväťou.

Kefa je zabalená v ekologickom bavlnenom vrecku.

Prírodná tvrdá štetina pomáha zaistiť vzhľad a zdravie našej pokožky. Pri masáži kefou iba niekoľkokrát týždenne sme schopní výrazne zlepšiť stav nášho tela. Masáž kefou je druh jemného čistenia, na rozdiel od tradičných foriem však nehrozí „upchatie“ pokožky. Umožňuje odstraňovať odumretú pokožku a robí ju pevnou, mäkkou na dotyk a hladkou. Pomáha tiež bojovať s viditeľnou celulitídou a zarastenými chĺpkami, čo znižuje riziko podráždenia počas holenia. Pri pravidelnom používaní zlepšuje naše zdravie a náladu, pretože pomáha odstraňovať toxíny z nášho organizmu. Masáž kefou pomáha lymfatickému systému, zlepšuje krvný obeh a znižuje opuch.

Je to perfektný spôsob, ako začať aj skončiť deň. Ráno, pred sprchou, masáž pomôže stimulovať naše telo na dennú aktivitu, zatiaľ čo večer pomôže uvoľniť naše telo od stresu a únavy. Ak používame niektorú kozmetiku pre starostlivosť o pleť každý deň, masáž kefou pred ich nasadením zvýši ich účinnosť.

Pri použití  kefy nezabudnite začať s kefovaním od chodidiel a potom sa postupne posúvajte k hornej časti tela. Smer masáže by mal byť vždy rovnaký zdola nahor, pretože tak stimulujeme naše telo smerom k lymfatickým uzlinám. Čistenie brucha krúživými pohybmi (v smere hodinových ručičiek) stimuluje trávenie.

Masáž by mala trvať približne 3 - 5 minút.

Masáž pomocou  kefy je bezpečná počas tehotenstva, avšak nezabudnite to urobiť jemne okolo brucha a prsníka alebo úplne rezignujte od  masírovania týchto častí tela. Ak sa rozhodnete pre jemnú masáž, nezabudnite v treťom trimestri prestať.

Zloženie:

Vlákno: 100% Tampico

Rám: vodotesná preglejka, Bavlnený opasok

Údržba: Kefa je vyrobená z prírodného dreva, preto ju neponárajte do vody. Aby ste dosiahli optimálnu starostlivosť, po každom použití štetiny oprášte a dezinfikujte. Kefa je výrobkom osobnej hygieny a mala by sa pravidelne vymieňať za novú (v priemere každé 3 mesiace).